Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-07-01 15:27:49

Azazel

Gość

Między światami

Czy postać o tym samym imieniu może występować w różnych światach? np jeśli w Przystani mój bohater jest aniołem, i nazywa się Azazel, to czy np w Terminalu mógłby to być wampir o imieniu Azazel? (chodzi mi o dwie całkowicie różne postacie, pod tym samym imieniem)

 

#2 2011-07-01 16:03:51

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Między światami

A nie mieszałyby Ci się te postacie?

Offline

 

#3 2011-07-01 20:58:24

Azazel

Gość

Re: Między światami

myślę że nie, bo to byłyby tylko imiona... a byłoby łatwiej niż ciągle przelogowywać się na jedno z dwóch kont

 

#4 2011-07-01 21:25:33

Rainer Lesani

Mięsko :3

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 2464
Punktów :   

Re: Między światami

Nie to, że się czepiam, ale to jest punkt 6. z regulaminu, który obowiązuje - Jeśli chcesz prowadzić postać zarówno w Rozdrożu, Przystani i Terminalu, rejestrujesz się trzy razy. Postacie nie mogą się powtarzać.
No chyba, że szanowna Administracja się zgodzi, to ja nie mam nic do powiedzenia ;)

Offline

 

#5 2011-07-01 21:42:29

Anaraisel

Gość

Re: Między światami

...to trzeba być niewyżytym. XD

Ostatnio edytowany przez Anaraisel (2011-07-01 21:45:32)

 

#6 2011-07-01 21:51:10

Azazel

Gość

Re: Między światami

Oh, no ja wiem że 6 punkt i regulamin i w ogóle... ale już przechodziłam to na innym forum i masakrycznie trudne jest do ogarnięcia gdy ma się dwie postacie na różnych mailach i gdy w jednym czasie się prowadzi wątki z kilkoma osobami... co chwilę wylogowywać się i zalogowywać na inne nazwisko jest potwornie irytujące, żeby się nie wyrazić gorzej.

i wcale nie prawda że jestem niewyżyta... może troszkę xD

 

#7 2011-07-01 21:54:39

Anaraisel

Gość

Re: Między światami

...skoro taka niewyżyta, to bierz Ana, póki ci go podaję jak na tacy. XD

Poza tym, zawsze można korzystać z dwóch przeglądarek.

 

#8 2011-07-01 22:16:45

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Między światami

Właśnie miałem zaproponować dwie przeglądarki, wtedy sprawa jest naprawdę prosta.

Offline

 

#9 2011-07-01 22:19:00

Azazel

Gość

Re: Między światami

hmm.. ok, ok... po prostu jestem istotą idącą na łatwiznę xD

 

#10 2011-07-01 22:25:36

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Między światami

Rozumiem. :) Po prostu wolę trzymać się ustalonego regulaminu.

Offline

 

#11 2011-09-26 19:19:16

Lucivar

Przodownik ruchacz

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 6010
Punktów :   

Re: Między światami

Przyznaję, że nie wiem gdzie to dać bo to propozycja. Myślę, że w dziale z Opisem Świata można by zrobić temat z informacjami. Tj. o tym co istnieje już w tym świecie plus króciutki opis. Np. o Służbach specjalnych, o klubie Bastet, o Corvo Corporation, o burdelach Lucivara czy kasynach Asmodeusza. Po prostu by nowi userzy nie powtarzali już istniejących pomysłów.(Jasne, że nasze postacie mogą mieć jakąś konkurencję, ale u większości jest ciągle powtarzane, że są najlepsze w mieście, a bez sensu byłoby żeby pojawiało się kolejne 'najlepsze w mieście') No i przede wszystkim, żeby ogarniali co się dzieje w tym świecie. Prawda jest taka, że nie jest to zbyt trudne się połapać, no ale ;p


I've got more wit, a better kiss, a hotter touch, a better fuck.

Offline

 

#12 2011-09-26 20:09:41

Bast

Gość

Re: Między światami

ja jestem za xD

 

#13 2011-09-26 20:35:41

Magnus

Pączuszek lukrowany

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 2990
Punktów :   

Re: Między światami

Ja bym jeszcze dodała jakieś obowiązujące w świecie waluty i inne tego typu informacje techniczne. I też jestem za takim rozwiązaniem, choć myślę że tym powinni zająć się właściciele owych przybytków, żeby nie zrzucać wszystkiego na barki admina, który bądź co bądź nie musi wiedzieć jak sobie takie rzeczy wyobrażamy.

I jeśli będziesz chcieć Luciu chętnie pomogę w opisie burdelu, to znaczy klubu hostów, w końcu zamierzam być jego gwiazdą :*


Książę mój ty ulubiony
Czemuś taki przestraszony?
Rzecz, na którą mam ochotę
To twe włosy czesać złote

                "Lubieżne zachcianki Haldira"

Offline

 

#14 2011-10-01 09:31:44

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Między światami

Robaczki moje świętojańskie,
bardzo chętnie zajmę się sprawami technicznymi, typu waluty i tym podobne, szczególnie, że już się za to zabieram od dłuższego czasu, ale... autorka Magnusa słusznie zauważyła, że ja nie mam obowiązku śledzić każdego wątku na forum i nie mam bladego pojęcia, jak wszystko się rozwija z tymi przybytkami. Dlatego byłbym naprawdę wdzięczny, gdyby każdy, kto sobie jakiś tam burdel, czy inną firmę przygruchał, posłał mi na PW jego krótki opis. Tak będzie prościej i dzięki temu unikniemy nieporozumień, gdybym coś przeoczył.
Pozdrawiam i życzę udanego ru... pisania. ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vhs mapa fotowoltaiki