Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2013-04-18 11:09:50

Saroth

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 1433
Punktów :   

Sarothaer Val'scuro

http://img842.imageshack.us/img842/9277/sweetsnakebysyrkellxxxf.jpg


Zdjęcie

Imię i nazwisko – Sarothaer Val’scuro 

http://img69.imageshack.us/img69/7706/mag2for.jpghttp://img163.imageshack.us/img163/1147/mag1for.jpg


Wiek – Wiele setek lat

Rasa - Demon

Wybrana cecha rasy – Demoniczna forma

Klasa – Mag 

Umiejętności
Magia- 27
W tym:
Biała Magia- 13
Czarna Magia- 14
Polimorfia: 2

Charakter- Pewny siebie. To pierwsze co wyczuwasz przebywając w jego towarzystwie. Jest dostojny, tajemniczy i bystry. Budzi respekt nawet, a może szczególnie, u obcych. Pozornie spokojny, jednak ma w sobie coś, że boisz się go rozłościć. I dobrze, bo należy do osób mało subtelnych. Lubi dostawać to na co przyjdzie mu ochota. 

Wygląd- Gdy Saroth pojawia się w pomieszczeniu, pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy obserwatorom to- mroczny. Druga- diabelsko przystojny. Wygląda na około 30 lat. Blady, lecz nie w chorobliwy sposób. Przy odpowiednim świetle, w długich czarnych włosach można zauważyć bordowe pasemka. Tęczówki są w kolorze rubinu. Pod oczami i nad brwiami ma wytatuowane ciemne kreski. Na czole można znaleźć dwa niewielkie drogie kamienie.* Przepełnione oczywiście mrocznym cieniem, tudzież jak kto woli- czarną magią. Nosi szaty w ciemnych kolorach: Czarny, bordowy, fioletowy.
W jego przejściowej formie pojawiają się masywne rogi, a źrenica zmienia się w pionową kreskę. Z łopatek wyrastają duże, błoniaste skrzydła, dziurawe tu i ówdzie. Kość ogonowa wydłuża się tworząc dość cienki, ale długi ogon. Zęby zamieniają się w kły, a paznokcie w pazury. Nogi przypominają jaszczurze łapy. Saroth ma w sobie coś gadziego, strasznego, a zarazem dostojnego. Przypomina ludzką wersję smoka.
W formie ostatecznej wygląda tak jak na ostatnim zdjęciu plus atrybuty wymienione wyżej: masywne rogi, ogon, skrzydła.

http://img163.imageshack.us/img163/4259/9px1.png



Dodatkowe informacje- Zanim pojawiło się rozdroże, mieszkał w krainie demonów. Magią zaczął interesować się dość wcześnie. Początkowo uczył się sam, wtedy zauważono jego talent i wysłano na nauki. Jest swojego rodzaju geniuszem, a Bractwo wiązało z nim ogromne nadzieje. Szybko przerósł swoich Mistrzów Magii Białej. Wtedy pojął jak jest ona słaba i bezużyteczna. Potajemnie zaczął parać się mroczniejszymi zaklęciami, aż w końcu całkowicie oddał się Czarnej Magii. Syci się magią zniszczenia, cieni i ognia. Łączenie się z dzikimi demonami, nekromancja, opanowywanie innych istot to tylko niewielka część umiejętności, które zgłębił.
Potrafi zamienić się w dużego czarnego smoka. Jest to umiejętność polimorfii, którą osiągnął dzięki czarnej magii. Zna podstawową wiedzę w temacie tej dziedziny magii, do tej pory jednak osiągnął tylko tę jedną postać. Opanował ją jednak do perfekcji.
W tej chwili jest prawą ręką króla, najwyższym magiem Królestwa(nie wiem ilu jest królów w Rozdrożu, więc uznajmy że jednego z..). ‘Służy’ mu swoją radą i mocą. Można rzec, że owinął sobie władcę wokół palca. Ciężko stwierdzić czy użył do tego wyłącznie uroku osobistego. W każdym razie, dzięki temu dzieli część władzy w królestwie, która jest mu potrzebna do jego własnych celów.

Upodobania - Seme

*Wiem, że na górnym obrazku i avatarze brakuje tych 'tatuaży'. Postaram się by to uległo zmianie, lecz osobiście nie należe do mistrzów painta :) Do tego czasu powiedzmy, że trzeba to sobie wyobrazić :) albo pominąć kwestię w postach xD

Ostatnio edytowany przez Saroth (2013-12-03 21:19:31)

Offline

 

#2 2013-04-18 13:31:31

Reth ar Morg

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 108
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Wydaje mi się, że nie tyle ich brakuje, ile są niewidoczne pod grzywką.

Offline

 

#3 2013-04-18 13:38:28

Saroth

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 1433
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Na pewno kamieni nie widać przez nią. Jednak kreskom na jego lewym policzku już grzywka by nie przeszkadzała ;d

Offline

 

#4 2013-04-18 16:03:21

Reth ar Morg

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 108
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Ale te pasma włosów na boku już tak ;) Ja Ci tu wyjaśnienie podaje a ty marudzisz :P Lepiej wymyślmy dlaczego, jak i w jakich okolicznościach mnie... poznasz :D

Offline

 

#5 2013-04-18 20:38:45

Saroth

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 1433
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Och, wybacz! Jutro na trzeźwo na pewno o czymś pomyślę :) Chyba, że sam wcześniej coś wymyślisz, jestem otwarty na propozycje.

Offline

 

#6 2013-04-26 09:26:10

Cas

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 139
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

masz może ochotę zaznajomić ze mną?

Offline

 

#7 2013-04-26 09:55:46

Saroth

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 1433
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Jasne, jakieś pomysły na wątek?

Offline

 

#8 2013-04-26 10:13:27

Cas

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 139
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

hmm. Saroth jest typem, który zawsze dostaje to co chce, prawda? może ... o. Saroth jest w trakcie tworzenia czegoś mrocznego- jakiegoś czaru, eliksiru czy czego tam... i potrzebuje do tego anielskich piór bo są niezwykle magiczne i mają w sobie ogromną moc... im starszy anioł tym jego magia silniejsza. tyle że z anielskimi piórami jest ten problem, że na rynku nie idzie ich od tak dostać. anioły nie gubią swoich piór. nie można ich też odebrać siłą bo tracą swoje magiczne właściwości. anioły mogą je jedynie podarować... no i Saroth trafi na Casa i będzie chciał od niego pióra, a ten będzie mu odmawiał...

Offline

 

#9 2013-04-26 10:18:42

Saroth

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 1433
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Czyli czeka mnie ciężki orzech do zgryzienia ;) Ale pomysł jak najbardziej w porządku. Wieczorem będę na kompie to możemy ruszyć.

Offline

 

#10 2013-04-26 10:22:07

Cas

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 139
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

okej xD

Offline

 

#11 2013-04-29 18:31:43

Cas

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 139
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Spoko, spoko... ja przez weekend byłam odcięta od internetu przez przed-długoweekendowy wyjazd do rodziny -_-... porażka. i tak. jako wilk Cas też jest ślepy. i nie ma swojej samotni. wędruje cały czas po świecie i czasem na dłużej, czasem na krócej sie zatrzymuje w jakimś miejscu. możemy ich spotkać na jakimś targowisku. Saroth będzie poszukiwał piór i wpadną na siebie. wyczuje jego aurę i będzie za nim szedł do jakiejś karczmy. i mogę zacząć. nie ma sprawy xD

Offline

 

#12 2013-04-30 08:44:45

Saroth

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-17
Posty: 1433
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

Przesuńmy rozpoczęcie naszego tematu na 'po majówce'. Będę tak rzadko tu wpadać, że nie ma sensu nic wcześniej zaczynać.

Offline

 

#13 2013-04-30 10:02:36

Cas

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 139
Punktów :   

Re: Sarothaer Val'scuro

spoko. i tak zapowiada się że przez weekend nie będę miała internetu. mama zapomniała zapłacić rachunek i w każdej chwili odłączą mnie od świata -_-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.columen.pl/