Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2013-03-12 22:48:10

Maya

Człowiek

Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 52
Punktów :   

Złudzenie

http://zapodaj.net/images/8c5d9f060fa4b.jpgZłudzenie. Tak ma na imię. Nie wiadomo czy to chłopiec czy dziewczyna. Ile ma lat. Skąd się wziął i czego chce. Złudzenie, pojawiające się między drzewami gdy robisz obchód, gdy polujesz. Wydaje ci się, że ktoś cię obserwuję, lecz o tylko Złudzenie. Nie musisz się go bać, nic ci nie zrobi. Jest jak wolny duch. Wędruje samotnie. W swojej inności.

Imię: Maya (w indyjskim: złudzenie)
Wiek: 27 lat
Rasa: hybryda
Klasa: obiekt doświadczalny
Umiejętności:
przetrwanie: 10
język Na'vi: 7
posługiwanie się łukiem: 5

Charakter: Kilka lat życia samotnie w lesie sprawiło że stał się płochliwy, nieufny i niemal zwierzęcy. Przy nim nie można wykonywać zbyt gwałtownych ruchów, aby go nie przestraszyć. Inteligentny i rozumny. Zaradny. Potrafi wyjść cało z niejednej opresji. Przerażają go sztuczne, ostre światła, które kojarzą mu się z przeszłością i godzinami badań. Nie wie czym jest miłość czy nienawiść. Cieszy się z drobnych rzeczy. Nie ma pojęcia o wielu sprawach, ale szybko się uczy. Świat poznaje na swój, sposób- za pomocą prób i błędów. Już wie do czego się nie zbliżać, czego nie wolno jeść czy kiedy grozi mu niebezpieczeństwo. Jak nikt inny zna lasy i wszędzie potrafi znaleźć dla siebie pożywienie i nocleg.
Wygląd: Z pozoru przypomina człowieka. Hermafrodyta. Ma jasne, długie włosy, które farbuje znalezionymi w lesie naturalnymi barwnikami na różne kolory, upodabniając się do ukochanej przez siebie leśnej zmory- Rahimi o ciemno różowych łuskach. Swoją skórę zazwyczaj naciera mlekiem z pnia jednego z leśnych drzew, dzięki czemu zabarwia się na mleczny odcień i nie widać ciemniejszych, błękitnych pręg, których tak nie lubi. Dodatkowym atutem jest słodki, żywiczny zapach, który leśne zwierzęta mylą z zapachem tutejszej roślinności. Jest smukły i niezbyt wysoki. Ma błękitne oczy, prosty nos i kształtne, pełne wargi stworzone do pocałunków. Długi warkocz z Tsaheylu sięga mu aż do ud. Jego jedynym ubiorem jest skórzana przepaska zawieszona na biodrach i kilka bransoletek na kostkach i nadgarstkach oraz naszyjniki opadające na pierś. Ozdobne, kolorowe kamyki, kostki i pióra chrzęszczą cicho przy każdym ruchu.
Dodatkowe: Maya, a właściwie Obiekt 626 jest jednym z tajnych obiektów doświadczalnych.
Gdy przybyła na Pandorę pierwsza ekspedycja do pozyskania unoptanium, w sekrecie zaczęto badać Na'vi i robić na nich doświadczenia medyczne. Nie tylko tworzono Avatarów, ale także próbowano połączyć ludzkie DNA z DNA rdzennych mieszkańców tej  planety w celu uzyskania człowieka silniejszego, wytrzymalszego i dostosowanego do życia w tej toksycznej atmosferze. Po wielu próbach w końcu udało się stworzyć komórkę, z której powstał zarodek będący w stanie przeżyć więcej niż kilka godzin.
Płeć Obiektu ukształtowała się dopiero po kilku miesiącach. W późniejszych latach odkryto, że zegar biologiczny Mayi zatrzymał się mniej więcej między 17 a 19 rokiem ludzkiego życia i od tego czasu niemal wcale się nie starzeje. Nie jest wiadome czym jest to spowodowane. Jest silniejszy, zwinniejszy i szybszy. Dodatkową rzeczą jaką różni go od zwykłego człowieka jest to, że jego płuca są przystosowane do oddychania powietrzem Pandory, posiada warkocz z Tsaheylu, a jego krew jest niebieska. Po tym jak wybuchła wojna ZPZ z Na'vi i opuszczono większość z korporacyjnych baz, w laboratorium w którym przetrzymywano Mayę wybuchł pożar. Spłonęło wszystko, co dotyczyło tajnych badań. Zginęło mnóstwo ludzi. Na szczęście Mayi udało się uciec i ukryć w dżungli. Nikt go nie szukał, bo nikt nie wiedział o jego istnieniu. Początki były bardzo, bardzo trudne, lecz w końcu nauczył się przeżyć samotnie w pełnym niebezpieczeństw lesie. Potrafi się schować niemal wszędzie, lubi z ukrycia obserwować ludzi i Na'vi, podchodząc blisko do ich siedlisk, dzięki czemu dużo się nauczył o życiu i zwyczajach. Nauczył się wyrabiać podstawowe narzędzia i posługiwać się łukiem.
Upodobania: Uke

[jeśli przesadziłam z tą hybrydą, mówcie. przyszło mi do głowy, że ludzie na Pandorze mieli tak zaawansowaną technologię (no przecież sklonowali Na'vi!) to nie meli by problemu ze stworzeniem takiej istotki jaką jest Maya]

Ostatnio edytowany przez Maya (2013-03-14 22:47:54)

Offline

 

#2 2013-03-13 11:42:48

Hine'

Gość

Re: Złudzenie

Ciekawy pomysł :) Choć Obiekt 626 kojarzy mi się z filmem animowanym Disneya xD I w karcie chyba chodziło o hermafrodytę, uciekło Ci "r" :P

 

#3 2013-03-14 22:47:31

Maya

Człowiek

Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 52
Punktów :   

Re: Złudzenie

miało się kojarzyć xD przed napisaniem karty oglądałam Stich'a i tak. właśnie o hermafrodytę mi chodziło. dzięki :D

Offline

 

#4 2013-03-15 12:23:13

Hine'

Gość

Re: Złudzenie

Polecam się :P I w sumie chętnie też wąteczek bym pociągnęła, jeśli masz ochotę ^^

 

#5 2013-03-15 17:25:49

Maya

Człowiek

Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 52
Punktów :   

Re: Złudzenie

xDD no raczej że mam ochotę

Offline

 

#6 2013-03-16 15:33:55

Hine'

Gość

Re: Złudzenie

To ja mam nawet pomysł! :D I nawet mogę zacząć xD Ach, szaleję dzisiaj, jak nic... xD

 

#7 2013-03-16 15:53:17

Maya

Człowiek

Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 52
Punktów :   

Re: Złudzenie

zaiste. szalejesz xDD to ja czekam :)

Offline

 

#8 2013-03-16 16:20:43

Hine'

Gość

Re: Złudzenie

No to już :P

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Is TS2 Space written by AI?