Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2017-10-03 02:20:53

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Drogie moje Niedobitki,

jakiś czas temu w rozmowie z Rainerem padł pomysł ponownego rozruszania forum, na który przystałam. Z tego względu szykują się tu konkretne zmiany, w tym wymagające od Was modyfikacji kart postaci. Myślę jednak, że będą to zmiany na lepsze, które usprawnią grę, tworzenie nowych postaci i sprawią, że wpadnie nam tu więcej niewinnych duszyczek do zepsucia.
Jednakże, mając na względzie przede wszystkim Waszą wygodę - chylę czoła dla Waszego stażu i wytrwałości - zwracam się z pytaniem, czy jesteście w ogóle chętne na jakiekolwiek zmiany? Na chwilę obecną pozwoliłam sobie jedynie zaktualizować Regulamin, o czym od razu informuję, jako że do tego się zobowiązałam. Na dniach powinnam też dodać nowy regulamin tworzenia kart postaci, który oczywiście nie będzie wiążący bez Waszej wcześniejszej zgody.
Jakie ogólnie zmiany planuję? A, proszę, oto lista:
- rozszerzenie karty postaci,
- zmniejszenie ilości grywalnych uniwersów z powrotem do trzech,
- szersze opisanie każdego z nich,
- przydzielenie konkretnych ras do konkretnych realiów (czyli np. nie będzie można grać wampirem w Rozdrożu),
- szersze opisanie ras z uwzględnieniem cech specjalnych,
- rezygnacja z klas postaci,
- i więcej na chwilę obecną sobie nie przypominam, ale jeśli się to zmieni, uzupełnię listę.

Jeżeli macie pytania, sugestie, bądź zastrzeżenia, jestem otwarta na dyskusje.

Offline

 

#2 2017-10-03 22:53:59

łajza

Moderator

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 3352
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Let's do it!

Offline

 

#3 2017-10-05 12:03:50

Nephyr

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 2930
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Co prawda dawno tu nie byłam, ale fajnie byłoby wrócić... zmiany wydają mi się ok (nigdy nie ogarniałam tych klas >__> ) reszta mi pasuje, aczkolwiek : dlaczego ograniczamy rasy do świata? Czemu ma to służyć?

Offline

 

#4 2017-10-05 13:11:20

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Wydaje mi się, że np. do takiego Terminalu nie pasują, powiedzmy, smoki i wróżki, ale do Rozdroża, czy Przystani już tak. Tak samo nie wrzucimy Cyborga do fantastycznego Rozdroża. Do tej pory rasy też były ograniczone, ale teraz bardziej skupię się na kreacji konkretnego uniwersum i jego klimatu.

Offline

 

#5 2017-10-05 18:48:21

Nephyr

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 2930
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Hm. Co do Rozdroża i Cyborga się zgodzę (ktoś w ogóle stworzył taką postać w tym świecie? O_O). Ale co do smoków i wróżek w Terminalu - nie do końca bym się zgodziła. To wszystko zależy od wykreowania samej postaci- rasa jest tu dodatkiem. Już nawet miałabym pomysł na takie postaci *__* ... ale absolutnie nie chcę robić zamieszania i na siłę czegoś udowadniać. Jestem ciekawa co by wyszło gdyby rasy były ograniczone, więc jak najbardziej jestem za!

Offline

 

#6 2017-10-05 20:42:29

Lucivar

Przodownik ruchacz

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 6010
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Oho, chyba forum dla elity nie hula jak należy..

Nie czytałam nigdzie zasady, że jestem zobowiązana do odpisywania Administracji na wszystkie posty, ale powoli zaczynam się bać otworzyć lodówkę i zobaczyć informację od Admina nt tego tematu..

Moim zamiarem nigdy nie było działanie na szkodę forum czy przeciw jego rozwojowi, więc sprzeciwić się raczej nie mogę.

Mam kilka tematów, które są już bardzo rozbudowane i żyją swoim życiem. Nie zamierzam nic teraz zmieniać pod nowy regulamin czy dostosowywać fabuły pod pomysły administratora, który sobie przypomniał o forum kiedy my je ruszyłyśmy.

Źle wspominam współpracę z adminką więc wolę się wstrzymać od głosu.

Dlatego moim jedynym pytaniem jest: jaka jest możliwość byście robiły swoje, ja się wtrącać nie będę, tworzyć nowych tematów nie będę, ale moją kartę postaci i moje tematy zostawicie w spokoju?

Na ile musze się dostosować a na ile wciąż są aktualne słowa Admina sprzed miesiąca "Nie przeszkadzam Wam w pisaniu, nie wtrącam się w wątki"?


I've got more wit, a better kiss, a hotter touch, a better fuck.

Offline

 

#7 2017-10-05 20:56:56

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Forum dla elity ma się bardzo dobrze, to miłe, że się nim interesujesz. Fakt, nigdzie nie ma zasady, że jesteś zobowiązana do odpisywania Adminowi, może pochopnie założyłam, że zwykła ludzka uprzejmość Cię do tego zobliguje.
Przeszkadzać Wam w pisaniu nadal nie zamierzam, bo wątki i co w nich piszecie to Wasza sprawa, a decyzję o rozwinięciu forum podjęłam po prośbie Rainera, jak już pisałam w poście.
Zmiany, jakie miałabyś wprowadzić w swoją KP, to jej rozbudowanie, o czym byś wiedziała, czytając regulamin tworzenia kart. Wydawało mi się, że wyjdzie to Waszym postaciom na dobre, bo karty mogłybyście dostosować do teraźniejszej akcji, a nie tej sprzed kilku lat.

Offline

 

#8 2017-10-06 14:53:00

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Po namyśle mogę iść na kompromis. Moja propozycja jest taka: jeśli któraś z Was uzna, że nie chce tworzyć kolejnych postaci, ani też nie chce pisać wątków z nowymi użytkownikami, nie musi wprowadzać w swojej karcie żadnych zmian. Tylko o tym wyborze należy mnie poinformować. Wtedy dany użytkownik dostanie osobną rangę, a jego KP, jak i wątki nie będą widoczne dla innych (pomijając osoby piszące w danym wątku). Ja pozmieniam, co mam do pozmieniania, a jednocześnie zapewnię Wam święty spokój w pisaniu. Jedyne, czego wymagałabym w zamian, to odpisywanie Adminowi.
Lu, czy taka propozycja Ci pasuje?

Offline

 

#9 2017-10-06 18:31:30

Lucivar

Przodownik ruchacz

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 6010
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Przemyślę to. Chcę mieć tylko pewność, że w momencie rezygnacji z forum zostaną usunięte całkowicie wszystkie tematy związane z moimi postaciami.


I've got more wit, a better kiss, a hotter touch, a better fuck.

Offline

 

#10 2017-10-06 19:15:22

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: A gdyby tak podnieść się z popiołów?

Nie widzę w tym problemu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Island Oasis, Near Beach & Ferry Hoteles TurquĂ­a