Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2013-12-08 19:53:59

Risto

Gość

Risto

http://sv070.sendspace.pl/cache/img/2013/12/08/7e/be3969cc3163879d32b01ab.1100x1100.jpg

Imię: Risto

Wiek: fizycznie jakieś 23 lata

Rasa: demon/cień

Wybrana cecha rasy: demoniczna forma

Klasa: zabójca

Umiejętności:
Skrytobójstwo 8
Magia cienia 7

Charakter: Risto do wygadanych nie należy, przynajmniej z początku. Czy może po prostu nie należy, bo nie znalazł się jeszcze ktoś, kto oswoiłby go na tyle, żeby chłopak zaczął więcej się komunikować. Tak więc, ogólnie rzecz ujmując, ciężko stwierdzić, jaki naprawdę jest. Na sto procent rzec można, że jest samotnikiem.

Wygląd: Rzadko kiedy nie przebywa w demonicznej formie. Jest całkiem wysoki i przyjemnie zbudowany. Jego skóra, skrzydła oraz włosy mają pomarańczowo-czarno-białą barwę, w przewadze czerni. Oczy Risto ma krwistoczerwone i często zamyślone, tak samo, jak wyraz twarzy. Miękkie, puszyste kosmyki opadają falami na ramiona, a smukłe łydki ozdabiają równie jedwabiste w dotyku, ciemne pędzle sierści, kończące się dopiero przy stopach przypominających szpony. Mimo swojego wyglądu ubiera się dość zwyczajnie, dopasowując ubrania do nietypowej sylwetki. Woli stonowane kolory, by nie rzucać się w oczy.

Dodatkowe informacje: Risto nie przyjmuje zleceń. Zabija wyłącznie dla siebie, zwykle bardzo starannie wybierając ofiary. Jest jednym z tych demonów, którym do przeżycia potrzeba ludzkich dusz. Potrafi zmienić swoje ciało w zwykły cień, bądź korzystać z niego, by formować go i skupiać wedle własnego uznania.

Upodobania: Semuke.

Ostatnio edytowany przez Risto (2013-12-08 20:29:29)

 

#2 2013-12-09 15:15:41

Vipera

Misiak-przytulak

Zarejestrowany: 2013-01-05
Posty: 755
Punktów :   

Re: Risto

osz. jaki genialny art O_O (i ta subtelna cenzura xD) wątek chętnie, tyle że ostatnio mnie więcej nie ma niż jestem... ale postaram się teraz bywać częściej... nie wiem jak mi to wyjdzie.

Offline

 

#3 2013-12-10 12:57:46

Vipera

Misiak-przytulak

Zarejestrowany: 2013-01-05
Posty: 755
Punktów :   

Re: Risto

No to teraz tylko jakiś wątek i możemy pisać xD

Offline

 

#4 2013-12-11 18:43:37

Vipera

Misiak-przytulak

Zarejestrowany: 2013-01-05
Posty: 755
Punktów :   

Re: Risto

hmm. czemu by nie. trudno zapomnieć o Risto gdy już się go zobaczy xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa www.berlin-hotel.pl