Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2012-12-09 12:10:33

Aza Chandran

Gość

A może by tak...?

Dobry dzień, dobry dzień!
Ja tak się od dłuższego czasu zastanawiam, czy by nie wyjść z propozycją, ale ostatecznie zdecydowałam, że co mi zależy, napisać nie zaszkodzi. :) Tak więc chciałam zaproponować nową kategorię na forum, czy raczej nowe realia, które łażą za mną już dłuższy czas i bardzo chętnie bym w nich pograła, choć pewnie nie każdemu mogą spasować.
Mianowicie, może by tak przenieść się na Pandorę i wcielić się w jednego z Na'vi, albo członka ZPZ? Mogę powklejać linki do portali tematycznych, jeśli ktoś nie orientował się w temacie na tyle, żeby grać.

 

#2 2012-12-28 17:28:42

Magnus

Pączuszek lukrowany

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 2990
Punktów :   

Re: A może by tak...?

Wydaje mi się że frekwencja na forum raczej rujnuje Twój pomysł. Ale jak będzie temat, obiecuję pomyśleć nad pistacją, choć pytanie czy chce nam się znów kisić we własnym sosie, mój słodki aniołku :P


Książę mój ty ulubiony
Czemuś taki przestraszony?
Rzecz, na którą mam ochotę
To twe włosy czesać złote

                "Lubieżne zachcianki Haldira"

Offline

 

#3 2012-12-28 18:32:55

Aza Chandran

Gość

Re: A może by tak...?

Chyba trzeba rzucić pomysł na SzałBoxie, żeby wszyscy zobaczyli i się ewentualnie wypowiedzieli :P

 

#4 2012-12-28 21:24:07

Calio

Gość

Re: A może by tak...?

ciekawe, nie powiem. Avatara oglądałam wuchtyliard lat temu więc musiałabym sobie przypomnieć co i jak, ale to co mi zapadło w pamięć to cudna kraina Na'vich *___*. Jakby miało to ruszyć to możecie mnie wliczyć :)

 

#5 2012-12-28 21:27:40

Lucivar

Przodownik ruchacz

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 6010
Punktów :   

Re: A może by tak...?

Piszę, z racji, że dobrze by było jakby wiekszośc się wypowiedziała.. Ja raczej nie będę zaintersowana ;)


I've got more wit, a better kiss, a hotter touch, a better fuck.

Offline

 

#6 2012-12-28 22:37:27

Aza Chandran

Gość

Re: A może by tak...?

Luuu, no weeeeź, a ja tak na Ciebie liczyłam! xD No, mówi się trudno, ważne, że ktokolwiek jest zainteresowany - dziękuję Calio, dziękuję Magnusku, buziaczki dla Was! :* :*

 

#7 2012-12-30 21:12:15

Administrator

Władca Wymiarów

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: A może by tak...?

Dwie osoby chętne, na cztery piszące to i tak sukces. Skoro więc wyszła propozycja, opis realiów itd. proszę mi wysłać na PW, a ja już się z resztą pobawię.

Pozdrawiam!

Offline

 

#8 2013-01-01 16:08:45

Azazel

Gość

Re: A może by tak...?

to ja może też się przyłączę...

 

#9 2013-01-01 19:15:18

Ityen Vyrr

Gość

Re: A może by tak...?

Jak to mówią, im nas więcej, tym weselej! :D

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://jakniemytokto.org.pl Batu