Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-01-20 21:49:50

Rakash

Gość

Rakash

http://fc06.deviantart.net/fs18/i/2007/224/5/8/Veneron_by_orpheelin.jpg

Imię i nazwisko:
Rakash Agehen Lein

Wiek:
320 lat

Rasa:
elf

Wybrana cecha rasy:
zwinność

Klasa:
złodziej/diler

Umiejętności:
kradzież kieszonkowa 6
używanie broni palnej 8
manipulacja 6

Charakter:
Rakash to typowy bawidamek, rozrabiaka i imprezowicz. Jest stałym gościem największych klubów Terminalu, sprzedając używki, o jakich ci się nie śniło. A że przy okazji zaliczy kilka dup i paru osobom da w zęby, to już niemal codzienny rytuał. Żyje intensywnie, szybko, bez zobowiązań, bez żalu i bez oglądania się za siebie. Żartowniś i flirciarz, złośliwiec i szczery rozmówca. No, chyba, że od jego kłamstwa zależy sukces małego podboju miłosnego, czy transakcji z klientem. Znany ze swojego szczęścia do handlu. Pociśnie ci nawet gówno w papierku, a ty mu jeszcze napiwek zostawisz. Taki mały Żyd, tylko że zamiast pejsów ma ostre uszy.

Wygląd:
Wysoki i dobrze zbudowany, co już wyróżnia go wśród elfich pobratymców. Czuprynę ma krwistoczerwoną, sięgającą niemal pasa. Niesforna grzywka często włazi mu do złotych oczu, ale Rakash zdaje się nic sobie z tego nie robić. Jego usta często zdobi zadziorny uśmiech, który idealnie pasuje do jego charakteru. Najczęściej zakłada na siebie dobrze dopasowane koszule i odpowiednio skrojone dżinsy. Musi przecież wyglądać jak najlepiej, żeby sprzedać więcej towaru, prawda?

Dodatkowe informacje:
Podobno w rodzinie Leina był kiedyś jakiś demon, lub też smok, sam Rakash nie ma pewności co do prawdziwości tych plotek. Cokolwiek to jednak nie było, elf odziedziczył po swoim przodku pionowe źrenice i odrobinę masywniejsze kły. Lubi też ciepło, dlatego dużo czasu poświęca na gorące kąpiele, czy też wylegiwanie się w nagrzanej pościeli. Rzadko kiedy bierze rzeczy na poważnie.

Upodobania:
Stanowczo seme.

 

#2 2013-01-21 16:21:20

Razjel

Cyberpunkowiec

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 666
Punktów :   

Re: Rakash

o jaaa... od kilku tygodni napalam się na tego arta *_____*

Offline

 

#3 2013-01-24 17:31:26

Razjel

Cyberpunkowiec

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 666
Punktów :   

Re: Rakash

taa. coś o tym wiem xDD chciałam go zmienić to dziewczyny omal z pazurami się na mnie nie rzuciły, że mam zostawić i nie ruszać... hahahaa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miedzywymiarami.pun.pl