Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2012-11-09 23:51:21

Ityen Vyrr

Gość

Ityen

http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/099/4/c/4cc7902b9a87c7fd5b220c18129a2ce2-d4vipyl.jpg http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2011/352/8/0/myar_by_anndr-d4jfquv.jpg

Imię i nazwisko: Ityen Vyrr
Wiek: 89 lat
Rasa: Elf
Wybrana cecha rasy: Zwinność
Klasa: Złodziej
Umiejętności:
          Polimorfia 15
          Kradzież kieszonkowa 8
          Magia 15
          Walka bronią białą 12
Charakter: Ityen należy do zmiennych typów. Raz potrafi być spokojny i skryty, otaczać się aurą tajemnicy, niczym zwiewną chustą, innym, jest otwartym i roześmianym towarzyszem rozmów. Wszystko zależy od jego humoru, który bywa, jak pogoda. Zazwyczaj jednak jest to uśmiechnięty, zawsze ciekawski młodzieniec ze słabością do słodyczy i błyskotek. Marzyciel, lekkoduch i włóczykij, uwielbia tańce, śpiew oraz historie opowiadane wieczorami przy ognisku.
Wygląd: Vyrr mierzy trochę ponad sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu, budowę ma raczej smukłą. Ciężko w końcu znaleźć do przesady dobrze zbudowanego złodzieja, prawda? Oczy to niebożę posiada jadowicie zielone i ognisto rude, długie loki. Posiada dwie cienkie blizny na górnej wardze po prawej stronie twarzy i kilka drobniejszych na przedramionach. Poza tymi dwiema skazami jego brzoskwiniowa skóra jest wręcz nieskalana.
Dodatkowe informacje: Syn Adary Risera, poczęty, jak to bywa, przez przypadek. To właśnie po ojcu odziedziczył dar polimorfii, który uparcie ćwiczył przez długie lata. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kto jest jego ojcem, jak również z faktu, że niebieskowłosy elf nie wie o jego istnieniu. Jego skrytym marzeniem jest poznać swojego rodziciela i dowiedzieć się o nim więcej.
Upodobania: Zależy, jak leży (czyt. Semuke), choć kobietami też nie gardzi.

Ostatnio edytowany przez Ityen Vyrr (2013-09-29 22:11:28)

 

#2 2012-11-10 22:39:39

Calio

Gość

Re: Ityen

Witaj, Panie. Może wątek? ;>

 

#3 2012-11-11 14:00:08

Calio

Gość

Re: Ityen

a mam xD skoro Ityen jest złodziejem i włóczykijem, pomyślałam że mógłby w czasie swojej podróży napotkać jakąś grupę artystów, którzy mieli właśnie wjechać do królestwa Kyriana (króla, który przetrzymuje Calio jak swoją własność) trupa występowałaby przed królem, a tymczasem Ityen mógłby się rozejrzeć za jakimiś skarbami. Mógłby trafić do pokoju Calio. Albo mógłby poczekać do zmroku i wędrując po ogrodach mógłby spotkać aniołka.

 

#4 2012-11-11 14:15:53

Calio

Gość

Re: Ityen

okej. to ja czekam :D

 

#5 2012-11-11 15:26:58

Calio

Gość

Re: Ityen

w porządku xD więc biorę się za odpisanie <3

 

#6 2012-12-11 19:12:50

Garriel

Gość

Re: Ityen

Dobry, dobry. A wąteczek chętnie. Chociaż nie często tu bywam, to się połaszę. Jak pomożesz mi coś wymyślić, to mogę nawet zacząć.

 

#7 2013-04-16 21:11:46

Kiri

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ityen

witaj. co powiesz na wspólny wątek?

Offline

 

#8 2013-04-17 16:16:32

Kiri

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ityen

aaa... coś tam mam. skoro Ityen to taki powsinoga mógłby być w trakcie podróży i mógłby zatrzymać się na noc gdzieś na skraju lasu. Kiri mógłby się szwendać gdzieś w okolicy, dostrzegłby elfa i zaciekawiony mógłby podejść bliżej. tak jak w karcie napisałam, mój demon uwielbia błyskotki i słodycze i podkrada je wędrowcom. mógłby się zakraść do Ityena gdy ten będzie spał żeby przeszukać jego torby/whatever i elf by go przyłapał... o. Kiri będzie chciał uciec i wpadnie we wnyki kłusowników, pokaleczy się okrutnie i Ityen z racji swego dobrego, elfiego serduszka nie będzie mógł go zostawić na pastwę losu. xD

Offline

 

#9 2013-04-17 16:29:19

Kiri

Fantasta

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 99
Punktów :   

Re: Ityen

no jak to? myślałam że wszystkie pląsając w ekologicznych gatkach z pokrzyw wokół drzew odśpiewując piękne pieśni. no cóż. człowiek całe życie się uczy. xD no dobra. to kto zaczyna? ;>

Offline

 

#10 2013-10-23 22:21:06

Calio

Gość

Re: Ityen

Naprawdę mnie zostawiasz?   TT___TT

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skanowanie nagatywów slajdów zdjęć more