Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2013-01-02 18:44:23

Na'rìngä Vrrtep

Gość

Leśny Duch

Imię: Na'rì
Wiek: 34
Rasa: Na'vi
Wybrana cecha rasy: kości wzmocnione włóknem węglowym
Klasa: wojownik
Umiejętności: 
walka: 7
posługiwanie się łukiem: 6
przetrwanie: 7

Charakter: Odważny, silny i nigdy się nie waha. Prawy i lojalny. Nie krzywdzi bez potrzeby, nie zabija dla samej chęci zabijania. Zawsze rozważnie dokonuje wyborów. Mądry, inteligentny, szczery i niezwykle spokojny. Zawsze opanowany. Nie odmawia pomocy, lecz stara się nigdy nie zaciągać długów.

Wygląd:
Pierwsze co go odróżnia od pozostałych Na'vijczyków to jego niezwykłego koloru skóra, która jest hebanowo-czarna, z paskami w jaśniejszym, szarym odcieniu. Kolejną rzeczą są jego szaro-srebrne włosy sięgające łokci, zazwyczaj rozpuszczone z pozaplatanymi warkoczykami przy skroniach i wplecionymi kolorowymi piórami. Chyba ostatnim dziwactwem są jego oczy. Prawe w kolorze głębokiego turkusu, lewe perłowe, przecięte brzydką, potrójną blizną przechodzącą przez brew, powiekę i policzek. Na to lewe właśnie jest zupełnie ślepy. Twarz ma smukłą, niezwykle pociągającą. Pełne usta, szeroką szczękę i wyraźnie zarysowane kości policzkowe. Jest wysoki, barczysty i niezwykle silny, jak na wojownika przystało. Jego mięśnie są wyraźnie zarysowane na ramionach i klatce piersiowej. Gdyby się lepiej przyjrzeć, dostrzegłoby się na jego ciele dziesiątki blizn tajemniczego pochodzenia.

Dodatkowo:
Nazywają go Na'rìngä Vrrtep co znaczy Leśny Duch. Nikt nie zna jego prawdziwego imienia. Pojawia się gdzie chce i kiedy chce, zupełnie jak duch. Mieszka samotnie w lesie, wędrując z miejsca na miejsce. Nigdy, do ostatniej chwili, nie jest się w stanie go zauważyć. Jest znakomitym wojownikiem. Potrafi wytropić każdego i zaatakować w najmniej spodziewanym momencie. Nie należy do żadnego klanu. A przynajmniej tak uważa. Niektórzy mówią, że należał do Anurai, lecz Na'rì nigdy tego nie potwierdził. Można się jedynie tego domyślić po kolorze skóry, który był częsty u tego plemienia. Zazwyczaj poluje i porusza się w nocy. Dzięki swojemu wyglądowi jest niemal niezauważalny w mroku.

Upodobania: Seme

 

#2 2013-01-03 02:19:45

Hine'

Gość

Re: Leśny Duch

Właśnie z tego powodu Hine' jest albinosem xD Bardzo się cieszę, że się moje maleństwo się podoba :D I, muszę przyznać, że  Twój Duch też się prezentuje ciekawie. ^^ To może by tak wątek? ;)

 

#3 2013-01-03 17:27:32

Hine'

Gość

Re: Leśny Duch

Jedyne, co mi do głowy przychodzi, to że panowie mogliby wpaść na siebie nocą, w czasie polowamia.

 

#4 2013-01-03 17:52:06

Hine'

Gość

Re: Leśny Duch

Motyw nie jest zły. :) Mam nawet wizję: Hine' podchodzi powoli jakiegoś zwierza (nie pamiętam wszystkich nazw, więc what ever xD), Na'ri go zauważy - w końcu się albinos wyróżnia - przez chwilę będzie go obserwował, a tu nagle gdzieś z krzaków za wojownikiem wyłoni się Txopu myśląc, że Na'ri chce skrzywdzić Hine'. Trochę czarnoskórego pokiereszuje, a później mój albinos w ramach rekompensaty się nim zajmie. Co Ty na to? :P

 

#5 2013-01-03 18:24:18

Hine'

Gość

Re: Leśny Duch

Mogę ja ;) Poświęcę się xD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotowoltaika gopv