Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-09 00:09:03

Bast

Gość

Bast

http://img97.imageshack.us/img97/4050/167995.jpghttp://i41.tinypic.com/24gnko3.jpg

Imię i nazwisko: Wszystkim przedstawia się jako Bastet, lecz w kartotece widnieje jako Arien Bast
Wiek: Ponad 300 lat
Rasa: Demon
Wybrana cecha rasy: W demonicznej formie pojawiają mu się rogi zamiast kocich uszu.
Klasa: Złodziej, Host
Umiejętności:
złodziejstwo-5
skradanie się-5
posługiwanie się magią-7
walka wręcz-4
taniec erotyczny-5
uwodzenie-4
Charakter: Zachowuje się jak dziecko, rozwydrzone i rozpieszczone. Chciałby mieć wszystko, co tylko wpadnie mu w oko. Kocha błyskotki i dzwoneczki. Uwielbia psocić i wtykać nos w nie swoje sprawy. Wszędzie go pełno. Pełen energii i zaraźliwego uśmiechu. Chadza swoimi ścieżkami i nigdy nie pozostaje na długo w jednym miejscu. Nigdy nie wiadomo kiedy zniknie i czy się jeszcze pojawi. Radosny i szczery. Z pozoru całkiem niewinny dzieciak, lecz w rzeczywistości silny demon. Biegle włada magią, lecz rzadko z niej korzysta, używając tylko w ostateczności. Ciężko jest go zdenerwować, lecz gdy to się stanie, lepiej zniknąć z pola rażenia jego magii. 
Wygląd: Bastet wygląda jak osiemnastoletni chłopak. Jego cechą rozpoznawczą są kocie uszy (z którymi się nigdy nie rozstaje) i długie do pasa, kasztanowe włosy. Często też pokazuje swój długi, rdzawy ogon, który jest barzo czuły na dotyk. Śliczna buzia upodabnia go do dziewczyny, z którą jest wiecznie mylony. Malinowe wargi wiecznie rozciągnięte w uśmiechu, i okalane wachlarzem rudych rzęs niezwykle brązowe oczy, które w słońcu nabierają rdzawego odcieniu. Niewysoki, szczupły, z zarysowanymi mięśniami. Do schrupania.
Dodatkowe informacje: Większego pieszczocha i fana mleka nie znajdziecie. Uwielbia być przytulanym, głaskanym i całowanym. Gdy jest zadowolony mruczy jak najprawdziwszy kot. Gdy się denerwuje lub biorą nad nim górę emocje, jego źrenice robią się pionowe, a tęczówki nabierają elektryzującego koloru miedzi. Ma wyostrzone wszystkie zmysły. Wyczuwa niebezpieczeństwo. Wielki leniuch, uwielbia spać i wylegiwać się w jakichś wygodnych miejscach. Jako koci demon potrafi zamieniać się w kota.
Co drugą noc pracuje w ekskluzywnym, stylizowanym na starożytny Egipt, nocnym klubie-Bastet (zbieżność nazw przypadkowa xD)
*Tatuaż
*Jako kociak
*Motocykl
Upodobania: Uke

Ostatnio edytowany przez Bast (2012-04-25 22:02:59)

 

#2 2011-08-24 18:52:58

Rey Lux

Gość

Re: Bast

Wywiniemy coś razem, Kocie? ;)

 

#3 2011-08-24 19:59:55

Bast

Gość

Re: Bast

Właściwie czemu nie? Masz jakiś pomysł?

 

#4 2011-08-24 20:04:20

Rey Lux

Gość

Re: Bast

O ile mnie pamięć nie myli, to pojawiłeś się już w klubie Bastet, prawda? Więc może tam by zacząć?

 

#5 2011-08-24 20:05:47

Bast

Gość

Re: Bast

Możemy. Mogę ubiegać się o pracę tam, a ty mnie wprowadzisz xD

 

#6 2011-08-24 20:08:26

Rey Lux

Gość

Re: Bast

O, dobre. :D Zacząć, czy może masz ochotę zająć się tym osobiście? ^^

 

#7 2011-08-24 20:10:02

Bast

Gość

Re: Bast

hm. to ja coś naskrobię.

 

#8 2011-08-24 20:10:32

Rey Lux

Gość

Re: Bast

To w takim razie czekam. :)

 

#9 2011-08-24 20:35:56

Bast

Gość

Re: Bast

nie wiem czy zauważyłeś, wątek rozpoczęty xD

 

#10 2011-08-24 20:44:04

Rey Lux

Gość

Re: Bast

Zauważyłem, zauważyłem. ;)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue ponsse