Między wymiarami - Forum yaoi

Forum o tematyce fantasy z elementami yaoi (miłość męsko-męska). Nie tolerujesz? Nie wchodź. Daj żyć sobie i innym. Forum przeznaczone dla osób powyżej 17 roku życia. Jeśli masz mniej niż 17 lat wchodzisz na własną odpowiedzialność.

#1 2011-10-16 00:22:37

Gabriel Nevenmaier

Gość

Gabriel Nevenmaier de Moi

http://movietrailersdirect.info/wp-content/uploads/charlie_hunnam_int-4e558e39571d2.jpg
http://shirtlessgalleries.com/wp-content/uploads/2010/08/Charlie_Hunnam_shirtless_02.jpg

Imię i nazwisko: Gabriel Nevenmaier de Moi
Wiek: 750 lat
Rasa: wampir
Wybrana cecha rasy:szybkość
Klasa: biznesmen
Umiejętności:
- Manipulacji -4
- Regeneracja -4
- Uwodzenie -7
- Asertywność -5

Charakter:
Za życia prowadził wykwintny burdel obsługujący zarówno ludzi, jak i wampiry. Dziś biznesmen utrzymujący się głównie z grania na giełdzie. Trochę znudzony długą, bezowocną egzystencją. Jego liczne związki rozpadały po krótkim czasie, mimo wielu starań. Szuka miłości, jednak już nie za wszelką cenę. Zastanawia się nad powrotem do branży, jednak sam nie chce podejmować, aż tak dużego wyzwania. Kocha Harleye i zbiera je, potrafi zrobić wszystko by zdobyć nowy obiekt do swej kolekcji.

Wygląd:
Dobrze zbudowany,190 wzrostu, przydługie blond włosy. Dwudniowy zarost. Nosi garnitur tylko wtedy kiedy musi, woli skórzane kurtki i wiatr we włosach. Wygląda na około 27 lat.

Informacje dodatkowe:
W seksie uniwersalny, wszystko zależne od partnera. Ma duże doświadczenie w sprawach seksualnych, które pozostało mu z lat, gdy był zwykłą dziwką, lub jak kto woli drogą, wykwalifikowaną męską prostytutką. 

Upodobania: Seme/uke

Ostatnio edytowany przez Gabriel Nevenmaier (2011-10-16 00:25:17)

 

#2 2011-10-16 15:12:13

Bast

Gość

Re: Gabriel Nevenmaier de Moi

heeej~ może wątek? xD

 

#3 2011-10-16 16:23:41

Gabriel Nevenmaier

Gość

Re: Gabriel Nevenmaier de Moi

Jak masz pomysł, to nie ma sprawy.

 

#4 2011-10-17 18:34:11

Bast

Gość

Re: Gabriel Nevenmaier de Moi

no więc. mogę coś wymyślić. wczoraj miałam problem z internetem i co chwilę traciłam sygnał (Wrrrrrrrrrrrrrrrrrr) ale teraz już jest wporzo. a przynajmniej jak na razie nic się nie dzieje

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miedzywymiarami.pun.pl